Okręgi wyborcze

W poniższej tabeli znajduje się wykaz ulic przyporządkowanych do okręgów wyborczych.

Aby odszukać swoją ulicę, naciśnij CTRL+F, a następnie wpis nazwę i naciśnij klawisz ENTER.
Zwróć uwagę, czy adres jest poprawny, jeśli nie, ponownie naciśnij klawisz ENTER.

Okręg 1 – Zawarcie, Zakanale, Janice, Centrum

Akacjowa, Baczewskiego, Bielikowa, Bindera, Biwakowa, Bledzewska, Bociania, Braci Paździorków, Bracka, Brauna, Brzozowa,
Budowlanych, Bydgoska, Chabrowa, Chmielna, Chorągwiana, Cicha, Cysterska, Czechowska, Deszczowa, Dojazdowa, Dom
Pomocy Społecznej Nr 1, Drozdowa, Drużynowa, Dworska, Dziewięciu Muz, Fabryczna, Furmanka, Gajowa, Głowackiego,
Gnieźnieńska, Gospodarska, Góra Powstańców, Grabowa, Graniczna, Grobla, Grochowa, Gruntowa, Gryczana, Harcerska, Hermy,
Hufcowa, Inowrocławska, Jaskółcza, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Jęczmienna, Junacka, Jutowa, Karnińska, Kasprzaka, Kirkora,
Klonowa, Kłosowa, Knaka, Kobylogórska, Kolejowa, Koniawska, Korsaka, Kowalskiego, Krańcowa, Kręta, Krótka, Krzywa,
Kujawska, Kukułcza, Kwiatowa, Lambora, Leśna, Leszczynowa, Lipowa, Ludowa, Łagodzińska, Łąkowa, Łysa, Makowa, Malinowa,
Małopolska, Małorolnych, Mazowiecka, Mazurkowa, Mechaniczna, Miernicza, Międzychodzka, Miodowa, Morelowa, Niwicka, Nizinna,
Nowa, Nowy Dwór, Ogrodowa, Orzechowa, Orzeszkowej, Osadnicza, Osiedlowa, Owcza, Paradyska, Parkowa, Partyzantów,
Piaskowa, Pilska, Plac Staromiejski, Podgórna, Podmiejska, Podmiejska Boczna, Pogodna, Polna, Poleska, Południowa, Portowa,
Poznańska, Półwiejska, Prosta, Przemysłowa, Pszenna, Ptasia, Rodła, Różana, Rumiankowa, Rzepińska, Sadowa, Siedlicka, Sielska,
Sierakowska, Siewna, Skautów, Skowronkowa, Skrajna, Skromna, Słabońskiego, Słowicza, Sowia, Spokojna, Spółdzielców,
Strażacka, Stroma, Sulęcińska, Sybiraków, Szamarzewskiego, Szkolna, Szlachecka, Szpitalna, Śląska, Środkowa, Świetlana,
Świętego Jerzego, Targowa, Teatralna, Tkacka, Torfowa, Toruńska, Towarowa, Tymiankowa, Ulimska, Urocza, Urodzajna, Uskok,
Walczaka nr 13, 13A, 15, Walczaka od nr 2 do nr 11, Wał Długi, Wał Okrężny, Wał Poprzeczny, Wał Śluzy, Warszawska od nr 1 do nr 74,
Warszawska od nr 75 do nr 298, Waryńskiego, Wawrowska, Wawrzyniaka, Wągrowiecka, Wąska, Wiatraczna, Widok, Wierzbowa,
Willowa, Winna, Włościańska, Woskowa, Wschodnia, Wspólna, Wylotowa, Zachodnia, Zagrodowa, Zakład Karny, Zastępowa,
Zbąszyńska, Zieleniecka, Zielna, Zielona, Ziemiańska, Zuchów, Żerańska, Żniwna, Żurawia, Żytnia
Okręg 2 – Wieprzyce, Słoneczne, Małyszyn, Europejskie, Staszica (do ul. Marcinkowskiego)

Aleje 11 Listopada, Aleja Konstytucji 3 Maja numery od 9 do 27 i od 48 do 105, Aleja Konstytucji 3 Maja od nr 28 do nr 30, Alabastrowa,
Ametystowa, Artylerzystów, Asnyka, Ateńska, Bajana, Barytowa, Bazaltowa, Berlińska, Berylowa, Bohaterów Westerplatte,
Broniewskiego, Brukselska, Bułgarska, Cedyńska, Chełmońskiego, Chojeńska, Chorwacka, Chyża, Ciołkowskiego, Czeska,
Czołgistów, Dąbroszyńska, Dobra od nr 1 do 25, Dobra od nr 26 do nr 61, Dolna, Dolomitowa, Drawska, Drzewicka, Folwarczna,
Gagarina, Galenowa, Goleniowska, Górna, Grafitowa, Granitowa, Grottgera, Gryfińska, Gwiaździsta numery 2, 5, 7, 14, 16, 18, 20, 22,
Gwiaździsta numery 3, 6, 8, 10, 12, Haska, Hetmańska, Husarska, Ikara, Jaspisowa, Jastrzębia, Kadetów, Kamienna, Kamieńska,
Kasztelańska, Kijowska, Kirasjerów, Kołłątaja, Kołobrzeska, Komandosów, Korczaka, Kosmonautów, Kostrzyńska, Koszalińska,
Kredowa, Krzemowa, Krzyżowa, Kuratowskiej, Kwarcowa, Lazurytowa, Lelewela, Lipiańska, Litewska, Lizbońska, Londyńska,
Lotników, Lwowska, Łobeska, Macedońska, Madrycka, Malachitowa, Malczewskiego, Mała, Małyszyńska, Marcinkowskiego numery
od 1 do nr 7, Marcinkowskiego numery od 9 do 13 i od 64 do 80, Marcinkowskiego od nr 15 do nr 19 i od nr 93 do nr 121, Marmurowa,
Marynarki Wojennej, Matejki od nr 38 do nr 54 i nr 60, Matejki od nr 61 do nr 64, Metalowców, Minerów, Mironicka, Moryńska, Mosiężna,
Myśliborska, Nad Wartą, Nasienna, Nefrytowa, Niemcewicza, Nowogardzka, Odlewników, Okopowa, Olimpijska, Onyksowa, Orla,
Ozima, Pankiewicza, Paryska, Pełczycka, Piechoty, Piłkarska, Pirytowa, Plac Polski, Plac Słoneczny, Plac Unii Europejskiej,
Planetarna, Polarna, Policka, Połczyńska, Pontonierów, Praska, Promienna, Przy Stadionie, Pyrzycka, Rejewskiego, Rolna,
Różyckiego, Rumuńska, Rycerska, Ryska, Rzeczna, Rzeźnicka, Rzymska, Saperów, Serbska, Sjenitowa, Skalskiego, Skarżyńskiego,
Słoneczna od nr 1 do nr 85, Słoneczna od nr 86 do 96, Słowacka, Słupska, Sokola, Spiżowa, Sportowa, Staffa, Stalowa,
Stanisławskiego, Stargardzka, Szczecińska, Tańskiego, Tartaczna, Topazowa, Tytanitowa, Ułanów, Uranitowa, Ustronie, Wapienna,
Warzywna, Węgierska, Wiedeńska, Wileńska, Wiśniowa, Witnicka, Wolińska, Pograniczników, Zatorze, Zbożowa, Złotego Smoka,
Zwiadowców, Zygalskiego, Źródłowa, Żeglarska, Żelazna, Żeromskiego, Żołnierzy Niezłomnych
Okręg 3 – Śródmieście, Nowe Miasto, Staszica

30 Stycznia, Armii Polskiej, Baczyńskiego, Bohaterów Warszawy, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Borowskiego,
Chopina, Cieszkowskiego, Dąbrowskiego, Dąbrowskiej, Długosza, Drzymały, Dunikowskiego, Dworcowa, Dzieci Wrzesińskich,
Estkowskiego, Fiedlera, Fredry od nr 1 do nr 7, Fredry od nr 9 , Garbary, Hawelańska, Hejmanowskiej, Herberta, Władysława Jagiełły,
Jancarza, Kasprowicza, Kazimierza Jagiellończyka, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Kossaka, Kosynierów Gdyńskich,
Kotsisa, Krasińskiego, Lutycka, Łazienki, Władysława Łokietka, Łużycka, Matejki od nr 1 do nr 37 i od nr 65 do nr 90, Mickiewicza,
Mieszka I, Młodych, Młyńska, Moniuszki, Mostowa, Mościckiego, Nadbrzeżna, Norwida, Obotrycka, Orląt Lwowskich, Pionierów, Plac
Nieznanego Żołnierza, Plac Grunwaldzki, Pocztowa, Prusa, Reja, Reymonta, Roosevelta, Sienkiewicza, Sikorskiego numery od 7 do
24 i od 116 do 144, Sikorskiego od nr 25 do nr 113, Składowa, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego, Słowiańska, Spichrzowa, Stary Rynek,
Stara, Staszica, Strzelecka, Szymanowskiego, Tuwima, Wańkowicza, Wełniany Rynek, Wodna, Wybickiego, Wyczółkowskiego,
Wyspiańskiego, Wyszyńskiego od nr 1 do nr 76, Zabytkowa, Zapolskiej, Zaułek
Okręg 4 – Górczyn, Piaski, Chwalęcice Górne (ul. Żwirowa i przyległe)

Aleja ks. Witolda Andrzejewskiego, Aleja Ruchu Młodzieży Niezależnej, Andersa, Arciszewskiego, Ariańska, Armii Krajowej,
Batalionów Chłopskich, Batalionu „Zośka”, Stefana Batorego, Billewiczówny, Błotna, Bogusławskiego, Bora-Komorowskiego,
Cegielskiego, Chodkiewicza, Cisowa, Cyprysowa, Czarnieckiego, Czartoryskich, Czartoryskiego, Czechowica, Daglezjowa, Dekerta,
Diamentowa, Domańskiego, Dowbora – Muśnickiego, Działkowców, Działyńskich, Edelmana, Fieldorfa – Nila, Frycza Modrzewskiego,
Górki, Hallera, Hubala, Jackowskiego, Jana Kazimierza, Janockiego, Jodłowa, Kazimierza Wielkiego numery od 46 do 124, Kazimierza
Wielkiego od nr 1 do nr 45, Ketlinga, Kiemliczów, Kilińskiego, Kleeberga, Kmicica, Kombatantów, Komeńskiego, Komisji Edukacji
Narodowej, Konarskiego, Kopczyńskiego, Koralowa, Kukuczki, Kurnatowskiego, Kutrzeby, Libelta, Lubienieckiego, Łaskiego,
Maczka, Metziga, Mikołajczyka, Modrzewiowa, Naruszewicza, Niemirycza, Obrońców Pokoju, Ogińskiego, Okrzei,
Okulickiego, Opalowa, Ordona, Ossolińskich, Ostroroga, Owocowa, Perłowa, Pileckiego, Piramowicza, Plac Jana Pawła II, Plater,
Pluty, Podbipięty, Popławskiego, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Prądzyńskiego, Puszkina, Raczyńskich,
Rejtana, Rubinowa, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Zespół Szpitalny przy ul. Dekerta 1, Saska,
Sczanieckiej, Sendlerowej, Skrzetuskiego, Sosabowskiego, Sosnkowskiego, Sosnowa, Sowińskiego, Srebrna, Starzyńskiego,
Sucharskiego, Szarych Szeregów, Szlichtynga, Szmaragdowa, Śniadeckich, Świerkowa, Taczaka, Taszyckiego, Ukośna, Wiejska,
Władysława IV, Wołodyjowskiego, Wyszyńskiego od nr 77, Zagłoby, Załuskich, Zielona Kotlina, Złota, Żółkiewskiego, Żwirki i Wigury, Żwirowa
Okręg 5 – Dolinki, Sady, Górczyn

8 Maja, Bema, Bohaterów Lenino, Chemiczna, Chłopickiego, Czereśniowa, Czwartaków, Daszyńskiego, Dembowskiego,
Dmowskiego, Dom Pomocy Społecznej Nr 2, Dowgielewiczowej, Dywizjonu 303, Dziewiarska, Energetyków, Filaretów, Filomatów,
Górczyńska, Grabskiego, Jedwabnicza, Juchacz, Klimek, Korcza, Kordowa, Korfantego, Kościuszki, Kroenke, Kućki,
Kwiatkowskiego, Langiewicza, Legionów Polskich, Łukasińskiego, Moraczewskiego, Na Skarpie, Narutowicza, Niepodległości,
Nylonowa, Okólna, Paderewskiego, Papuszy, Piłsudskiego, Poliamidowa, Połaniecka, Pomorska, Poniatowskiego, Przędzalnicza,
Pułaskiego nr 63, Pułaskiego od nr 1 do nr 8, Pułaskiego od nr 9 do nr 59, Racławicka, Rataja, Roweckiego – Grota, Samodzielny
Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Zespół Szpitalny przy ul. Walczaka 42, Siedzikówny – Inki, Silwanowska, Stilonowa,
Sułkowskiego, Szwoleżerów od nr 1 do 8, Szwoleżerów od nr 9 do nr 18, Ściegiennego, Traugutta, Walczaka nr 12, 14 i od nr 17 do nr 23,
Walczaka nr 16, Walczaka od nr 24 do nr 42, Walczaka od nr 43 do nr 110, Witosa, Włókiennicza, Wojciechowskiego, Wróblewskiego
numery 52, 54, 56, 65, 67, Wróblewskiego od nr 1 do nr 29, Wróblewskiego od nr 31 do nr 51, 53, 55 i od nr 57 do nr 61, 63, 71, 73, Zacisze,
Zamenhofa, Zawackiej