Anna Bukartyk


Biografia kandydata

jest rodowitą gorzowianką.

Mężatka i mama dwóch synów. Mąż Tomasz jest architektem. Synowie Maciej i Kacper są studentami Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

W 1993 roku ukończyła Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Pedagogika w zakresie Nauczania Początkowego i Wychowania Przedszkolnego uzyskując nagrodę rektorską. Absolwentka studiów podyplomowych: Edukacja Europejska, Zarządzanie Oświatą, Logopedia i Terapia Pedagogiczna.

Obecnie pracuję w Szkole Podstawowej nr 9 w Gorzowie Wielkopolskim jako nauczyciel logopeda. Od początku pracy zawodowej jest członkiem Związku Nauczycielstwa Polskiego. Była członkinią gorzowskiego Chóru Cantabile. Przez wiele lat współpracowała z Miejskim Ośrodkiem Sztuki, będąc jednocześnie członkiem Stowarzyszenia Strefa Sztuki. Należy także do Stowarzyszenia ”Jazz Celebrations”.

Jako nauczyciel bezpośrednio styka się z wielorakimi problemami gorzowian.

Jako Radna Miasta Gorzowa Wielkopolskiego zamierza służyć pomocą mieszkańcom naszego miasta w sprawach związanych z oświatą i kulturą, dbać o rozwój społeczny miasta, wykorzystać jego potencjał ludzki i uwzględnić liczne walory, a także pomagać w realizowaniu dobrych pomysłów i inicjatyw obywatelskich oraz w rozwiązywaniu problemów związanych z życiem codziennym w naszym mieście.