Karol Jerzy Pecyna


Wywiady


Biografia kandydata

gorzowianin, student, sportowiec.

Absolwent Sportowego Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim, student prawa i iberystyki na Uniwersytecie Szczecińskim.

10 lat trenował kajakarstwo klasyczne w gorzowskim klubie sportowym. Zdobył między innymi: brązowy medal na Mistrzostwach Europy, dwukrotnie uczestniczył w Mistrzostwach Świata, jest multimedalista Mistrzostw Polski. Reprezentując Gorzów na arenie narodowej, zdobył około 16 złotych medali.

Ambitny, pracowity, zdolny. Nigdy się nie poddaje. Realizuje zamierzone cele do końca. Ma ogromne marzenia i jeszcze więcej determinacji do ich spełniania. Ma głowę pełną pomysłów. Racjonalnie podchodzi do życia i uczy się od innych. Bardzo dużo biega, pływa i aktywnie spędza czas wolny. Czyta wiele książek, głównie na rzecz studiów, a w przerwach, uwielbia wziąć do ręki dobry kryminał. Pisze własne książki i wiersze. Podróżuje, zwiedza świat, ma pomysł na siebie. Wie, co trzeba zmienić w naszym mieście i analizuje potrzeby mieszkańców w różnych aspektach. O sobie mówi, że jest „Głosem Młodych”, ale prócz tego, chce, aby Gorzów Wielkopolski był miastem dla każdego. Uwielbia uczyć się języków obcych. Zna język angielski i uczy się języka hiszpańskiego. W przyszłości chciałby zostać radcą prawnym.

Jego motto życiowe: „Ambicja nie jest drogą do celu, ale przystankiem do jego osiągnięcia”.